Marzec 20, 2019

O firmie

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm i instytucji.
Prace wykonujemy profesjonalnie w oparciu o wieloletnią praktykę i stale uaktualnianą wiedzę z zakresu zmieniających się przepisów prawa geodezyjnego jak i dziedzin powiązanych z procesem inwestycyjnym.
Posiadam duże doświadczenie w wykonywaniu wszelkich geodezyjnych prac w całym procesie inwestycyjnym, zaczynającym się od sporządzenia mapy do celów projektowych poprzez wykonywanie pomiarów specjalistycznych, map z projektami podziałów, inwentaryzacją zieleni, sporządzenie materiałów do wniosków o uzyskanie decyzji budowlanych, a na obsłudze realizacyjnej inwestycji i inwentaryzacjach powykonawczych kończąc.
Klient jest dla nas najważniejszy dlatego zlecone prace wykonujemy terminowo i rzetelnie w krótkim czasie.
W ramach wykonywanych usług służymy pomocą i fachowym doradztwem.
Dostarczamy produkty najwyższej jakości sporządzane przy użyciu nowoczesnych i precyzyjnych instrumentów pomiarowych oraz profesjonalnego oprogramowania.

Posiadamy wszelkie uprawnienia państwowe niezbędne do wykonywania prac geodezyjnych z zakresu pomiarów jak i wykonywania dokumentacji do celów prawnych. Posiadamy również wymagane przez prawo lotnicze uprawnienia BVLOS oraz VLOS wydawane dla operatorów bezzałogowych statków powietrznych (dronów) przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Jako firmę wyróżnia nas to, że do wykonywanych nawet najtrudniejszych zleceń podchodzimy z pasją.
Jesteśmy mali dlatego zależy nam bardziej na dobrym kontakcie z partnerem jakim jest dla nas klient.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, projektantów i firmy projektowe, architektów, pośredników nieruchomości, prawników oraz firmy budowlane. Oferujemy pełną obsługę inwestycji w przystępnych cenach.